Performance běžecké boty Adidas Ultra Boost Dámské - Bílý

Performance běžecké boty Adidas Ultra Boost Dámské - Bílý

  • Kód: A971247

4,370.1 CZK  1,999.9 CZK
  - 54%  

Vyberte prosím:

Ujistěte se, že běžíte na zcela novou úroveň s odpružením a odpružením mimo špičku adidas Ultra Boost. Perfektní kombinace výkonu a stylu, adidas Ultra Boost byl navržen jako výkonná běžecká obuv, ale stejné technické vlastnosti, které činí obuvi tak atraktivní pro sportovce, také umístili Ultra Boost vážného výrobce prohlášení. Bavlněný bezproblémový pruh z uší Primeknit přináší pohodlné a pohodlné uchycení, které se pohybuje nohou. Kromě toho, bohatá struktura společnosti Primeknit umožňuje adidas hrát s barvami a vzory, díky čemuž je Ultra Boost prvotřídní vzhled. Podpůrná midfootová klec - vyrobená z ikonických tří pruhů - obepíná nohu a poskytuje strukturu, kde ji nejvíce potřebujete. Konečně, celoplošná polštářka na podporu zvyšuje výbušnost každým návratem při každém kroku a udržuje nohy pocit svěží, ať už jste na útěku, nebo jste sundali Ultra Boost pro celodenní nošení.
Bezproblémový náprsníkový povrch pro pohodlné, ponožkové pouzdro, které se táhne a pohybuje se nohou a opravdu se hodí do jednoho.
Čtyřcestný pata a vnější pata motýlů pracují společně na zabalení Achillesu, lehce drží nohu na místě přes nohu bez omezení vašeho přirozeného pohybu.
Tlumení mezipodešev v plné délce je velmi lehké a velmi citlivé, absorbuje sílu nárazu a vrací energii na špičku a pohání vám rychlejší a pohodlnější jízdu.
TORSION SYSTEM přináší lehkou stabilitu a podporuje hladký a přirozenější přechod od heelstrike k toe-off.
10mm offset.
StretchWeb konstrukce podešve se přizpůsobí vašemu jedinečnému stoupání, což umožňuje, aby se částice mezilehlých posilovačů volně rozšiřovaly a kontrastovaly s přirozeným pohybem nohy.
Wt. 9,4 oz.
decreaseincrease    


Nové zboží pro měsíc

Boty na tenisky Nike Lf1 Flyknit Dámské - Černá/Bílý
4,641.7 CZK  2,123.3 CZK
  - 54%  
Boty na tenisky New Balance 696 Dámské - Černá
4,454.1 CZK  2,024.6 CZK
  - 55%  


Slides Puma Fenty Jelly Dámské - Černá
1,520.9 CZK  691.3 CZK
  - 55%  
Slides Puma Fenty Jelly Dámské - Růžový/Růžový
1,520.9 CZK  691.3 CZK
  - 55%  
Slides Puma Fenty Jelly Dámské - Clear/Clear
1,496.2 CZK  666.6 CZK
  - 55%